Od 22.6. do 2.7. 2017 dovolenkujeme. Ak chcete, aby Váš tovar bol odoslaný pred dovolenkou, platba musí byť pripísaná najneskôr v utorok 20.6., posledné balíky posielam v stredu 21.6., ostatné po dovolenke od 3.7.2017. Tovar bude dostupný v predajni v Trenčíne.

E-shop bude fungovať (v dovolenkovom režime), na maily budem odpovedať obdeň večer.

Krásne leto!


Zásielky do ČR
zásielky do ČR

Objednaný tovar zasielame aj do ČR – jednoducho a výhodne:

  • prevod platby za objednaný tovar je na účet v českej banke, v českých korunách (platbu zadávate ako tuzemský prevod v českých korunách)
  • odoslanie tovaru sa realizuje z pošty na Morave – platíte poštovné len v rámci ČR
  • na dobierku do ČR nezasielame (pre komplikácie pri prípadnom neprebraní zásielky - odosielateľ má sídlo v SR, ale pošta, z ktorej bol tovar odoslaný je na Morave) - ďakujeme za porozumenie


Posielanie balíkov zabezpečuje kamarátka, ktorá na Moravu jazdí cca 1x týždenne – za túto pomoc má „odmenu“ 5 Kč – o túto čiastku Vám zvýšime poštovné. Prosím zákazníčky z ČR, aby počítali s dobou dodania do 2 týždňov. Obvykle je to skôr, závisí to od kamarátky a jej ciest na Moravu. Urýchliť to neviem, jedine odoslaním Vášho balíka zo Slovenska (samozrejme, poštovné by bolo oveľa vyššie).

Prepočet na české koruny robíme podľa aktuálneho kurzu CZK-EUR Fio banky SK (devízy nákup). Takto si viete presne zistiť, koľko Vás bude objednávka stáť - http://www.fio.sk/  (KURZOVÝ LÍSTOK - nákup)

Podrobnosti k platbe za objednaný tovar (suma v CZK, výška poštovného, číslo účtu) budú uvedené v maili – potvrdenie objednávky, ktorý posielame zvyčajne do 24 h.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

 

NzViOTI